Informácie pre firmy a organizácie

Táto časť je venovaná všetkým predstaviteľom firiem a spoločností, ktorí pôsobia v súkromnej sfére. Práve tu sa budú nachádzať všetky užitočné informácie o odborných a profesionálnych materiáloch.
 
Bude nám potešením, ak sa stanete našimi priateľmi a spoločnými silami vytvoríme také prostredie, ktoré Vám pomôže zdokonaliť to, čo robíte. Sme skúsený tím, ktorý neustále hľadá nové možnosti na zlepšenie našich služieb, preto ak máte zaujímavé nápady alebo myšlienky, podeľte sa o nich s nami.
 

Informačné zdroje

Spolupracujeme s niekoľkými stovkami vydavateľstiev z celého sveta, ktoré vydávajú odbornú a profesionálnu literatúru zameranú pre tých, ktorí pôsobia v praxi. Ide nielen o čisto odborné témy, akými sú napríklad biotechnológie, medicína, strojárstvo, ale aj o obchodné témy, manažment, ľudské zdroje a také problémy, ktoréovplyvňujú našu prácu a spoločnosť, v ktorej žijeme. Autormi sú zvyčajne úspešní manažéri, majitelia podnikov, tréneri, poradcovia, ale samozrejme aj vedci a učitelia z celého sveta. Mnohé z týchto titulov máme v našich skladových zásobách, ktoré aktuálne obsahujú viac než 14 000 knižných titulov.
 
Odporučíme Vám tie najlepšie zdroje v záujmových oblastiach a Vy môžete posúdiť, ktoré z nich najviac vyhovujú Vašim predstavám. Pokiaľ sa vyberiete individuálnou cestou hľadania vhodných materiálov navštívte našu sekciu “Vydavateľstvá” v hlavnom menu, kde si môžete nájsť to správne vydavateľstvo, ktoré vydáva literatúru, ktorú presne potrebujete.
 
Poskytujeme prístup aj k online verziám kníh vrátane doplnkov (pokiaľ ich tituly obsahujú), avšak zatiaľ len vo forme “bundle”, ktorá je pre firmu najekonomickejšia. Pokiaľ Vy objavíte zaujímavý titul a rozhodnete sa ho zakúpiť, celá Vaša firma bude mať takisto prístup k tomu istému materiálu. Takto je možné pracovať oveľa rýchlejšie a zároveň ešte plnohodnotnejšie. Spomínaný balíček niekoľkých kníh Vás vyjde cenovo výhodnejšie a umožňuje viacerým ľuďom zrealizovať svoje požiadavky, ktoré sa napokon objavia v jednej elektronickej firemnej knižnici.
 
Momentálne pracujeme aj na platforme individuálneho predaja elektronických kníh, o ktorej Vás budeme v tejto časti neskôr informovať. Sme však stále zástancami štandardnej tlačenej knihy, ktorú môžeme pevne držať v rukách a naviac cítiť aj vôňu jej strán.
 
Našimi partnermi na Slovensku a v Českej republike, ktorí sa zaujímajú o odbornú literatúru sú tie najprestížnejšie spoločnosti od tých najmenších až po veľké medzinárodné združenia a neziskové organizácie.
 

Množstevné zľavy

Ponúkame zaujímavé množstevné zľavy pri zakúpení viac ako 5 titulov v rámci jednej objednávky a ešte väčšie zľavy pri zakúpení väčšieho počtu kópií.
 

Flexibilné tituly prispôsobené pre Vašu spoločnosť

Niektoré z našich vydavateľstiev poskytujú možnosť vydať taký titul, ktorý by bol šitý na mieru pre Vašu spoločnosť s možnosťou umiestnenia Vášho loga a prípadne aj textovej správy od generálneho riaditeľa. Vďaka tomuto môžete vylepšiť imidž Vašej spoločnosti a zamestnanecké prostredie. Ak sa chcete dozvedieť viac, napíšte nám na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Profesionálny program

Pripravili sme špeciálny program šitý na mieru pre Vašu firmu alebo organizáciu, ktorý obsahuje mnoho užitočných aktivít pre Vás a Vašich kolegov a k ničomu Vás zároveň nezaväzuje. Ide o celkom jedinečný balíček výhod a podporných informácií, ktoré Vám uľahčia cestu k tým veciam, na ktoré už bežne nemáte čas a ktoré sú pri Vašej práci nesmierne dôležité. Vďaka tomuto programu môže už teraz úspešná spoločnosť ešte viac rásť a jej pracovný tím môže byť motivovanejší a profesionálnejší než kedykoľvek predtým. Nejde o štandardný “masovo používaný” systém výhod vo forme zbierania nejakých bodov a ich následného uplatňovania v podobe zliav a darčekov. Ak sa chcete dozvedieť, čo ten náš profesionálny program obsahuje a ako to vlastne funguje, napíšte nám na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Výstavy a prezentácie

Naša firma má dlhú tradíciu v poskytovaní špecifických materiálov na výstavách a počas prezentácií priamo vo firmách či už v rámci špeciálnych dní alebo pri príležitosti odborných seminárov a rôznych sedení. Aktívne sa zúčastňujeme aj na mnohých odborných konferenciách, ktoré sa organizujú pre väčšie publikum ľudí. Pokiaľ by ste mali záujem zatraktívniť Vaše podujatie alebo len tak spestriť bežný deň vo Vašej firme v súvislosti s profesionálnou prezentáciou alebo výstavou kníh, kontaktujte nás na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.

 
Odborné prednášky

Počas roka organizujeme viaceré zaujímavé eventy, ktoré sa nesú v duchu odborných tém a popularizácie vydavateľstiev. Nenechajte si ujsť ani jednu z nich a sledujte našu stránku www.bookwormsnest.eu. Prednášky, diskusie a stretnutia, ktoré u nás usporadúvame pochádzajú od odborníkov z praxe alebo z akademickej pôdy. Pokiaľ by ste sa chceli stať Vy našim prednášateľom a chceli by ste pozvanú skupinu ľudí oboznámiť o zaujímavú problematiku, ktorej sa venujete vrátane propagácie Vašich produktov, kontaktujte nás na janka@malecentrum.sk alebo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Firemná knižnica

Uvažujete nad založením firemnej knižnice, kde by ste mohli spolu s Vašimi kolegami na pár minút vypnúť a načerpať nové podnety? Chceli by ste odmeniť svojich zamestnancov vybudovaním čarovného miesta plného vzácnych kníh, kde môžu pokojne relaxovať bez obrazoviek, počítačov a aplikácií a kde si môžu pokojne vypiť tú svoju vytúženú kávičku, na ktorú už nemajú ani pomaly čas? Aj organizácia firemného teambuildingu v takej úžasnej atmosfére, ktorú knižnica ponúka je tiež zárukou budovania dobrých pracovných vzťahov. Aj pri pracovných rokovaniach je nesmierne dôležité príjemné prostredie, ktoré by pôsobilo dojmom absolútnej profesionality ako v tých najväčších svetových spoločnostiach, akými sú napríklad Google alebo Apple.
 
Alebo už takúto knižnicu máte a rozmýšľate o jej ďalšom rozširovaní? My Vám v tom pomôžeme a vypracujeme Vám taký návrh, s ktorým budete nadmieru spokojný. V prípade záujmu o ďalšie informácie nás môžete kontaktovať na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Blog

Poskytujeme perfektnú platformu na odbornú diskusiu v rôznych tematických oblastiach.