Informácie pre individuálnych klientov

Táto časť je venovaná všetkým individuálnym klientom, ktorí sa zaujímajú o odbornú a profesionálnu literatúru a chcú sa dozvedieť viac informácií o tejto problematike.
 
Veríme, že spoločnými silami vytvoríme také prostredie, ktoré Vám pomôže ešte viac zdokonaliť to, čomu sa venujete. Sme skúsený tím, ktorý neustále hľadá nové možnosti na zlepšenie našich služieb, preto ak máte zaujímavé nápady alebo myšlienky, podeľte sa o nich s nami.


Odborné materiály

Poskytujeme široké spektrum vzdelávacích a profesionálnych materiálov z niekoľkých stoviek odborných vydavateľstiev na svete. Ide najmä o učebnice, monografie, referenčné príručky až po najrozsiahlejšie diela, akými sú encyklopédie. Momentálne máme na sklade viac ako 14 000 zahraničných kníh, z ktorých veľkú časť tvoria práve tie publikácie, ktoré by Vás mohli zaujímať. Ide najmä o tituly z lekárskych vied, veterinárnych vied, architektúry, manažmentu, ľudských zdrojov, informačných a komunikačných technológií, hotelierstva, športu a kníh z oblasti ekonómie, politických vied a práva alebo bezpečnosti.
 
Môžeme Vám odporučiť tie najlepšie zdroje v záujmových oblastiach a Vy môžete posúdiť, ktoré z nich najviac vyhovujú Vašim predstavám. Pokiaľ sa vyberiete individuálnou cestou hľadania vhodných materiálov navštívte našu sekciu “Vydavateľstvá” v hlavnom menu, kde si môžete nájsť to správne vydavateľstvo, ktoré vydáva literatúru, ktorú presne potrebujete.
 
Momentálne pracujeme aj na platforme individuálneho predaja elektronických kníh a aplikácií, o ktorej Vás budeme v tejto časti neskôr informovať. Sme však stále zástancami štandardnej tlačenej knihy, ktorú môžeme pevne držať v rukách a naviac cítiť aj vôňu jej strán.
 

Množstevné zľavy

Ponúkame zaujímavé množstevné zľavy pri zakúpení viac ako 5 titulov v rámci jednej objednávky.
 

Affiliate program

Pokiaľ by ste chceli ponúkať odbornú literatúru vo vašich kruhoch, môžete sa stať členom nášho partnerského provízneho systému a získate tak províziu z predajnej ceny kníh. Bližšie informácie získate na e-mailovej adrese: janka@malecentrum.sk alebo na telefónnych číslach 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Profesionálny program

Pripravili sme špeciálny program šitý na mieru pre Vás a Vaše potreby, ktorý obsahuje mnoho užitočných aktivít a k ničomu Vás zároveň nezaväzuje. Ide o celkom jedinečný balíček výhod a podporných informácií, ktoré Vám uľahčia cestu k tým veciam, na ktoré bežne nemáte toľko času a ktoré sú pri Vašej práci nesmierne dôležité. Nejde o štandardný “masovo používaný” systém výhod vo forme zbierania nejakých bodov a ich následného uplatňovania v podobe zliav a darčekov. Ak sa chcete dozvedieť, čo ten náš profesionálny program obsahuje a ako to vlastne funguje, napíšte nám na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na telefónne číslo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Odborné prednášky

Počas roka organizujeme viaceré zaujímavé eventy, ktoré sa nesú v duchu odborných tém a popularizácie vydavateľstiev. Nenechajte si ujsť ani jednu z nich a sledujte našu stránku www.bookwormsnest.eu. Prednášky, diskusie a stretnutia, ktoré u nás usporadúvame pochádzajú od odborníkov z praxe alebo z akademickej pôdy. Pokiaľ by ste sa chceli stať Vy našim prednášateľom a chceli by ste pozvanú skupinu ľudí oboznámiť o zaujímavú problematiku, ktorej sa venujete, kontaktujte nás na janka@malecentrum.sk alebo 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Špecializované výstavy

Pokiaľ by ste chceli navštíviť jednu z našich špecializovaných výstav, ktoré organizujeme a nie ste si istý, či na nej nájdete to, čo hľadáte, môžete nám odporučiť zaujímavý titul, ktorý by ste si chceli fyzicky pozrieť a získate naň špeciálnu zľavu. Ak by ste mali dokonca námet na zorganizovanie výstavy v nejakom priestore alebo počas určitého podujatia, ktoré dôverne poznáte a myslíte si, že by výstava svetových noviniek bola atraktívna, napíšte nám na janka@malecentrum.sk alebo zavolajte na 02/ 642 820 49, 0903 207 443.
 

Blog

Poskytujeme perfektnú platformu na odbornú diskusiu v rôznych tematických oblastiach.