Zistenie ceny

Pokiaľ nepoznáte cenu knihy, ktorú by ste si chceli u nás kúpiť a titul ste našli na našej internetovej stránke, stačí nám poslať žiadosť o cenovú ponuku „pošli dopyt“ pri náhľade titulu vyplnením kontaktných údajov alebo prihlásením sa na našej internetovej stránke (ak nie ste prihlásený ako užívateľ, môžete sa zaregistrovať).
 
Ak máte záujem o cenovú ponuku na väčší počet kníh, Vaše kontaktné údaje zostanú po odoslaní žiadosti o cenu na prvú knihu zapamätané. Vaša požiadavka bude spracovaná najneskôr do 24 hodín od odoslania žiadosti o cenovú ponuku a Vám bude automaticky zaslaný e-mail s potvrdením, že sme Vašu požiadavku prijali.
 
Ak by ste chceli zistiť koľko stojí kniha, ktorú na internetovej stránke nemáme, pošlite Vašu požiadavku so základnými informáciami o titule (ISBN, autor, názov, rok, vydavateľstvo) na e-mail orders@malecentrum.sk alebo ju jednoducho pošlite cez formulár, ktorý sa nachádza na pravej strane našej stránky "Dajte si vypracovať cenovú ponuku". Cenová ponuka Vám bude zaslaná najneskôr do 24 hodín.