Ako nakupovať

Nakupovanie u nás je veľmi jednoduché. Celý systém spočíva v individuálnom prístupe ku každému nakupujúcemu klientovi od zaslania objednávky až po samotné doručenie. Nie sme štandardným e-shopom, ktorého zákazník prakticky nezaujíma na rozdiel od objemu objednávok. U nás je na 1. mieste klient, ktorého individuálne požiadavky sú pre nás prvoradé, preto sa nás pýtajte koľko potrebujete, komunikujte s nami v súvislosti so všetkými Vašimi požiadavkami a my Vám radi vyhovieme.
 
Výhodou je aj to, že sa zaručujeme za všetky vopred dohodnuté záležitosti ohľadom objednávky na rozdiel od zahraničných firiem, ktorým poskytnete svoju kreditnú kartu a nikdy nemáte istotu, či Vám objednávka spoľahlivo príde a či vôbec dostanete k objednávke nejaký doklad, s ktorým ju prípadne môžete zreklamovať. U nás vopred nikdy neplatíte, až s dodanou knižkou, ktorú držíte v ruke a pokiaľ sa vyskytne akákoľvek neočakávaná situácia, dokážeme vyriešiť všetko k Vašej absolútnej spokojnosti.
 
Všetky Vaše otázky sa snažíme zodpovedať do 24 hodín a pokiaľ ide o konkrétnu objednávku snažíme sa individuálne „doladiť detaily“ tak rýchlo ako je to možné, aby objednávka bola u Vás čo najskôr.
 
Veríme, že sa Vám bude náš individuálny prístup páčiť a že ho pozitívne oceníte.