Vyzdvihnutie a doručenie

Akákoľvek objednaná kniha, ktorú nemáme na našom sklade je automaticky zaraďovaná do nášho objednávkového systému a pripravená na objednanie. Termín dodania knihy na našu pobočku v Bratislave je spravidla 2-3 týždne odo dňa Vášho objednania a to preto, že Vaša objednávka prejde rozsiahlym procesom spracovania prostredníctvom niekoľkých ľudí od nás až po samotnú dopravnú spoločnosť, ktorá nám knihy privezie. Odo dňa odoslania našej objednávky do vydavateľstva dochádza k spracovaniu objednávky vo vydavateľstve a k odoslaniu do nášho zberného miesta v zahraničí. Tam sa nám zbierajú objednávky z viacerých vydavateľstiev a prichádzajú k nám všetky spolu na jednej palete spravidla každý týždeň.
 
Ihneď ako Vašu objednávku prijmeme a spracujeme na našej pobočke, odošleme Vám ju na požadované miesto a to prostredníctvom súkromnej prepravnej spoločnosti DPD.
 
Cenník dopravy:
Ak ste členom profesionálneho programu - doprava zdarma
Ak nie ste členom profesionálneho programu:
1. balík do 100 € na faktúru kuriérskou službou DPD - 3,80 €
2. balík do 100 € na dobierku kuriérskou službou DPD - 4,50 €
3. balík nad 100 € - doprava zdarma
 
Pokiaľ ste z Bratislavy alebo sa v Bratislave nachádzate, je možné si vyzdvihnúť Vašu objednávku aj osobne a to na dvoch miestach podľa dohody:
  1. Fakulta chemickej a potravinárskej technológie STU, Radlinského 9 – nová budova, 1.poschodie - kancelária Malé Centrum
  2. Bookworm´s Nest (showroom), Michalská 2 – pasáž Old City Hotel, 1. poschodie